“ارگ، اولین مجموعه ی تخصصی تبلیغات هدفمند صنعت و ساختمان”

    کانون تبلیغات ارگ با شماره پروانه 16649/14244/10 با سابقه 10 ساله درخصوص ترویج فرهنگ تبلیغات و اطلاع رسانی درصنعت ساختمان با کادری متخصص و متعهد در زمان دو سال صدور پروانه خود که از مورخ 5/3/1394الی5/3/1395 میباشد، صادقانه تلاش مینماید تا به عنوان یک کانون فعال بهترین متدها و روشهای تبلیغات هدفمند و بازاریابی های مویرگی را درصنعت ساختمان درمشهد مقدس اجرا نماید.

این کانون در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و در راستای کمک به اقتصاد مقاومتی  بعنوان بنیانگذار سلسله نشستهای تخصصی و مذاکرات مستقیم صنعت ساختمان توانست هجده دوره از این نشست ها  را با افتخار و با شکوه تمام در مشهد مقدس، تهران و جزیره کیش طراحی و اجرا نماید. که رزومه تصویری آن به پیوست ارائه گردیده است .

 از جمله فعالیتهای دیگر این کانون اجرای طرح تبلیغات هدفمند و بازاریابی مویرگی مصالح و تجهیزات استاندارد به پروژه های در حال ساخت است که توسط کادر متعهد درتمام پروژه های ساختمانی مشهد مقدس به اجرا گذاشته شد. این طرح برای معرفی شرکتها و تولیدکنندگان مصالح و تجهیزات  و مجریان و سازندگان پروژه ها بسیار سودمند و مفید واقع گردیده است. که ضمن حذف واسطه گری اقدامات شایسته ای را برای ایجاد پل ارتباطی دو طرفه بین مصرف کننده حقیقی و تولیدکنندگان فراهم می سازد. طی دو سال اخیر این مجموعه توانست به صورت چشم گیر صنعت تبلیغات در شاخه ساختمان را متحول سازد.

فعالیت دیگر این کانون راه اندازی اولین سامانه آمار، اطلاعات و تصاویر به روز پروژه های ساختمانی مشهد مقدس با نام www.argit.ir میباشد، در این سامانه بیش از 4000 اطلاعات پروژه های ساختمانی فعال مشهد مقدس به توسط کادر متخصص موتور سواران متعهد شکل که متصل به سیستم جی پی اس و تبلت میباشند بروز رسانی میگردد. این سامانه که به عنوان تنها سامانه مرکز اطلاعات ساختمانی در مشهد است برای بازاریابی و تبلیغات مدیران شرکتها و تولید کنندگان موثر و موفق واقع گردد.

 

درباره ی ما:

ارگ مجموعه تخصصي تبليغات صنعت ساختمان است که به عنوان بخش خصوصي فعال در عرصه فرهنگ سازي مصالح ساختماني استاندارد در سال 1384 تاسيس گرديد.
در راستاي ترويج فرهنگ استاندارد سازي و اطلاع رساني هدفمند ساختماني برگزارگننده نمايشگاهها و همايشهاي تخصصي متشکل از پرسنل متخصص و متعهد مطابق با تدوين اساسنامه خود در جوار ملکوتي ثامن الحج علي ابن موسي ارضا (ع) همگام با دولت خدمتگزار فعاليتهاي فرهنگي خود را در جهت اشتغال آباداني و توسعه اقتصادي ايران اسلامي فعاليت مي نمايد.
اين مجموعه جزء محدود شرکتهايي است که طي چندين سال گذشته توانسته با سختي و مشکلات فراوان با توکل به خداوند متعال فعاليتهاي چشم گيري را با طراحي و پياده سازي جديدترين روشهاي اطلاع رساني هدفمند  راه اندازي تکنولوژي هاي مدرن خدمات فراواني در راستاي مقاوم سازي ساختمان ساخت  سازه هاي سبک در برابر زلزله با بهينه سازي مصرف انرژي ، زيباسازي به پروژه هاي ساختماني درحال احداث اعطا نمايد .
طي چندين سال خدمت صادقانه اين مجموعه مفتخر به دريافت تقدير نامه هايي از طرف مسئولين محترم، سازمانهاي صنايع و معادن استان خراسان رضوي و جنوبي، سازمان نظام مهندسي ساختمان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي و جامعه مهندسين شده است.  

 آقاي ناصر لعل نوري مديريت و صاحب امتياز ارگ از سال 1380 در راستاي ترويج استاندارد سازي بناها در برابر زلزله و فرهنگ سازي استفاده از مصالح و تجهيزات ساختماني استاندارد براي پروژه هاي ساختماني در حال احداث  فعاليت مي نمايد.
ايشان با پياده سازي روش هاي نوين و اجراي تبليغات روز دنيا تحولي شگرف را در صنعت ساختمان کشور ايجاد نموده است .

سامانه تخصصي اطلاعات پروژه هاي ساختماني در حال احداث مشهد

ارگ مجموعه تخصصي تبليغات صنعت ساختمان است که به عنوان بخش خصوصي فعال در عرصه فرهنگ سازي مصالح ساختماني استاندارد تاسيس گرديده است.
با استفاده از اين سامانه شما ميتوانيد به تمامي پروژ هاي ساختماني شامل مسکوني, تجاري , اداري و انبوه سازي در تمامي مراحل ساخت (از تخريب و فونداسيون تا نازک کاري و پايان کار) در مشهد مقدس دسترسي داشته و ضمن توسعه فروش کالاهاي خود، هزينه هاي بازاريابي خود را به ميزان زياد کاهش دهيد .